gremla53

gremla53


Hráč


gremla53 was last seen: 05 Sep 2019, 15:23


Zde nejsou žádné příspevky.
Registrován:
Před 4 měsíci
Poslední přihlášení:
Před 2 měsíci
Profile Views:
26

This user has not added any about fields yet.
_BlackCrystal_

To myslíš vážně? :D 

YzYRaYz:

Problémy rieši bez upozornenia, vysvetlenia, alebo kompenzácie(navrhnutie možného riešenia s hráčmi)

To že řeší problémy bez upozornění je snad dobře ne? :D nebo jako myslíš že by měla napsat něco jako "pozor, teď budu řešit tento a tento problém, buďte upozorněni"?
Za tu dobu co je v ateamu jsem si ani jednou nevšiml že by se, tak jak píšeš, chovala "neprofesionálně,přímo až dětinsky" Naopak, když třeba porovnám její chování s chováním některých lidí kteří si podávali přihlášku do ateamu, tak mi přijde že je dobře že je v ateamu zrovna ona. 

A navíc aby byl hráč v ateamu tak musí projít "pohovorem", kde si vedení předpokládám zjistí znalosti a chování hráče usilujícího o post v ateamu. Myslíš že by se dostal do ateamu např: nějaký 9letý kluk co ani neumí psát pravopisně správně? nebo třebas někdo kdo se celou dobu choval na serveru jako nějaký rozmazlený fracek, ale jakmile zjistil že je nábor tak se chová nejslušněji jak dokáže? určitě se takový lidi do ateamu nedostanou, a to, že je Nikol v ateamu jasně znaemná že nepatří do žádné z těchle příkladových kategorií.

 

Ale samozřejmě tohle je jenom názor mě jako hráče, takže ho nemusíš vůbec brát vážně.. jen jsem se chtěl vyjádřit k tomuhle nesmyslu cos tu vyplodil xd

Před 3 měsíci